Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem akarok éhbérért gürizni!...

Nem akarok éhbérért gürizni! Ha nem szerencsésnek születsz, akkor bűntetés lesz az egész nyomorult életed! Hasonló sorsúak, hogy bírjátok ezt elviselni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tanulsz?Miért nem találsz ki valamit?Miért nem mész ki külföldre?

Miért nem építesz kapcsolatokat?Miért nem vállalsz másodállást?

Miért nem tanulsz nyelveket?

Kérdezzek még??

2014. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egészségügyi okai vannak a legtöbb dolognak azok közül,amit kérdeztél.A màsik meg az adottság.Hiába vagyok én kitartó,szorgalmas,ha sík hülyének születtem,semmi üzleti érzékem,rátermettségem.Nem kértem,ezt kaptam.Olyan ez,mint család.Kinek mi jut.Az égészség is ilyen mondjuk.Szóval az egész élethez egy k.urva nagy adag szerencse kell,nem más!Nekem meg sosem volt olyan,nem is lesz,ilyen háttérrel.Egy pl. sokaknak 40-50 éves koráig él az édesanyjuk,míg az enyém még a 12. születésnapomat sem érte meg.Szóval nincs miről beszélni.
2014. nov. 5. 12:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Most látom csak,hogy vannak elírások.Mindegy,azért így is érthető.
2014. nov. 5. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én anyám pedig a 4, életévemet érte csak meg, volt sok szarságom emiatt, de nem ezen múlik, hogy hova jutok.


Szerintem te már írtál ki kérdést ide, és ott is kérdeztük, hogy mi az az egészségügyi gond ami miatt nem lehet tanulni, leérettségizni, stb.

2014. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Yep. Az örök kérdés; mitől leszel sikeres?


Nem csak a sikertelenek nem tudják rá a választ, igazából a sikeresek sem (persze; sokan akarnak ebből pénzt csinálni, de nincs olyan, hogy a "gazdagok gondolkodása"). A youtube-on sok egyetemi előadást meg tudsz nézni / hallgatni különféle milliárdos vállalkozóktól (MS, Google, Docstore... stb.), de nekik sincs más receptjük, csak az, hogy nem szabad feladni és próbálkozni kell. Van, akinek a háttér adta a pluszt, van olyan, akinek a szerencse és van olyan is, akinek a skillek. Semmire nincs garancia.

2014. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!