Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sokan mondják hogy olcsóbb az...

Sokan mondják hogy olcsóbb az internetes vásárlás, de ez nem igaz, a postaköltséget is nekünk kell fizetni ami nem kis pénz. Akkor ugyanott vagyunk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mit veszel, neten is lehet olcsót kifogni, meg boltban is, csak tájékozódni kell az árakról.
2010. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl vannak olyan online könyvesboltok, ahol a bolti árhoz képest 15%-kal olcsóbb a könyv,+ ha 10e felett rendelsz,nincs postaköltség. Így megéri. + akkor is ha pl nincs a közeletekben idegennyelvű könyvesbolt. Többinél nem tudom mennyire éri meg.
2010. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi elektronikai eszközöket szoktunk rendelni. persze megbízható helyről. és meg kell mondjam jóval olcsóbb. volt hogy , 6000-7000 forintot spóroltunk még postaköltséggel együtt is.
2010. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: megkérdezhetem, hogy honnan rendelsz elektronikai cuccokat? Én tűzhelyet szeretnék, tudsz nekem jó oldalt ajánlani?

Bocs az offért :(

2010. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 40km-re lakom Budapestről.Gyakran jobban megéri neten rendelni és kiszállíttatni,mint nekem beutazni Pestre,ami idő és pénz.Kényelmes és nem kell cipelnem,mert a futár behozza és a kamrába teszi:)

Sok cég futárral szállíttat,ami gyakran értékhatár fölött ingyenes,vagyis benne van az árban,vagy ha alatta vagy,akkor 1-2ezer.A benzin több lenne.

2010. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17:07-esnek, az adott termék árát összehasonlítod online üzletek áraival. és ahol a legkedvezőbb (megnézed lesz e postaköltség ) ott megrendeled.pl pár éve a fényképezőgépemet az extreme digital oldaról rendeltem , olcsóbban mint boltban és egy állvány is járt hozzá pluszban. üzletet most azért nem tudok mondani mert már külföldön élek, de itt is netről rendelünk mert olcsóbb mint mondjuk a Saturnban vagy a Media Marktban.
2010. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!