Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson hogy is van ez a...

Jófogáson hogy is van ez a szállítás dolog? Vevő fizeti, és mennyit, és hogy éri meg?

Figyelt kérdés
Jófogáson hogy is van ez a szállítás dolog? Mindenképp a Háztól-háziggal kell? Mert ha tegyük fel, egy 500 Ft-os terméket adok el, akkor mi a fenéért érné meg nekem, ha 1900 Ft maga a szállítás. Tehát gyakorlatilag nem nyertem semmit, sőt... Hogy is van ez?

2014. nov. 8. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Minimum 2000 forintos árat kell írnod a termékre ahhoz, hogy háztól-házig szállítási szolgáltatással adhasd fel a hirdetést.

Ennél olcsóbb terméket csak háztól-házig nélkül kínálhatsz.

2014. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyébként természetesen egyértelműen le van írva az oldalon is, de hadd másoljam ide neked:


[link]


"Minden olyan termék, ami legalább 2000 Ft-ba kerül, 40 kg-nál nem nehezebb és 3 m-es körméretnél nem nagyobb, szállítható a Háztól-Házig szolgáltatással!

A pontos méretekről, illetve helyes csomagolásról itt olvashatsz: Csomagolási útmutató [link]


1. A hirdetésfeladásnál kattints a Feladom a hirdetést Háztól-Házig szolgáltatással gombra és add meg szállítási adataidat és a bankszámlaszámod!


2. Ekkor küldünk SMS-ben egy kódot, amit be kell írnod a megfelelő mezőbe! Így tudod megerősíteni szándékod a szolgáltatás igénybevételéhez és ezzel együtt érvényesíteni a telefonszámodat.


3. És már fel is adtad a hirdetésed, ami elérhetővé vált az egész országban!


4. Azonnal értesítünk, ha valaki meg szeretné vásárolni a termékedet. 24 órád van, hogy jóváhagyd a megrendelést email-en, vagy SMS-ben! Ezután a GLS elindul a csomagodért és pár napon belül kiszállítja azt a Vevőnek!


5. Amint átvette a Vevő a csomagot, mi küldünk Neked egy emailt és pár napon belül átutaljuk a szolgáltatás díjával csökkentett vételárat, vagyis 1900 Ft-tal kevesebbet! Ha esetleg a Vevő nem venné át a csomagot, a GLS díjmentesen visszaszállítja Neked!"

2014. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, rájöttem nem pontosan tettem fel a kérdést, inkább arra lennék kiváncsi, hogy olcsóbb terméket milyen más szállítási móddal lehet itt árulni, és egyáltalán megéri-e, vagy inkább akkor vatera vagy olx?
2014. nov. 8. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt egyértlemű. Meghírdeted, majd vaterafutárral elküldeted amelyik a legolcsóbb vagy postán feladod ajánlva, ha az esetleges vevő el meri utalni az összeget még a feladás előtt
2014. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!