Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nem rég üzleteltem egy...

Mcgabox18 kérdése:

Egy nem rég üzleteltem egy személyes akinek egy mobilt adtam el, majd később felhivott hogy segítsek neki számitogépén, a gépe nagyon elavult régi volt, ezért azt találta ki hogy rakja össze neki egy ujjat?

Figyelt kérdés
Oda adott 47 000 forintot és én kicsit gyengébbet raktam össze mint amit megbeszéltünk, ezért azt momdta ha nem vásárlom vissza 5 napon belül feljelent csalásért! Mikor át adta a pénzt semien papirt nem irtunk sem megyegyezést, a végén iratott velem egy papirt alá hogy 5 napon belül vissza veszem. A papiron a lakcímem és az adataim vannak rajta, de szó sincs attól hogy mi hogy történt meg mikor adott pénzt meg mien gépről van szó, inekor mivan? így feltud jeleteni és tudnak csinálni valamit?
2014. nov. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Átverted, kiderült, viseld a következményeit. Add vissza a pénzt és máskor ne csinálj ilyesmit.
2014. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
komoly üzletember :-)
2014. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És mennyit nyertél ezen a hatalmas bizniszen, 2000 ft-ot?


Remélem nyelvtankönyvre fogod költeni...


Amúgy mivel aláírtad, igen, fel tud jelenteni. Ráadásul mivel ez egyértelműen csalás (nem kell, hogy legyen róla papír, szóbeli megegyezés és a ráutaló magatartás, hogy aláírtad a visszavételről a papírt elég bőven), így ez rendőrségi ügy lesz, nem polgári.

2014. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!