Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti a kasszánál fizetéskor a...

Ti a kasszánál fizetéskor a tálcára teszitek a pénzt, vagy a kasszás kezébe nyomjátok? Hozzáértek a kezéhez?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen egyszerre két kasszát is kezelek, és rosszul vagyok tőle, hogy ott van a tálca, és a koszos kezükkel hozzáérnek az enyémhez, és belenyomják a pénzt. Akit ismerek, attól nem zavar, de egy vadidegen milyen indíttatásból adja a kezembe, és miért nem rakja le a tálcára a pénzt? Másik amit utálok, az az amikor 30 centivel magasabbról beledobja a kezembe az aprót, és szanaszét hullik.

Antiszoc vagyok, hogy utálom ezt? Vagy normális? Ti hogyan szoktatok fizetni?



2014. nov. 10. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kártyával fizetek, amit van, hogy leteszek a tálcába, van, hogy átnyújtom, de a kasszás kezével nem szoktam érintkezni.

Biztos engem is zavarna, ha ilyen lenne a munkám, DE: ha nem érsz hozzá, csak leteszi, te meg felveszed, semmivel sem vagy jobb helyzetben, mert a készpénzen milliónyi baktérium van, tán még több, mint a kezünkön.

Lehet, hogy nem mosott kezet az a valaki wc-zés után, és nem érsz a kezéhez, de tuti, hogy a kp-n is ott van az, amit a mosdóból hozott.

2014. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baktériumok miatt csak akkor aggódok, ha láthatóan koszos az illető. De amúgy nem az zavar, hanem az hogy a sok pasi hozzám ér, és én nem akarom hogy hozzám érjen, de mintha direkt megérintené a kezemet, és ez engem idegesít. Ha idegen nő teszi vagy ismerős férfi, akkor egyáltalán nem zavar.
2014. nov. 10. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fémpénzzel fizetek azt ált. leteszem a tálcába.


Ha papírral azt általában a kasszás kezébe adom - de közben nem érek hozzá.

2014. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!