Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért van 0-24es ZÖLDSÉGES a...

Miért van 0-24es ZÖLDSÉGES a semmi közepén Emőd és Nyékládháza között?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Állj ! és kérdezed + Én a pályán járok. Bocsi de nem próbálom ki...

Majd leírod?!

2014. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félek, hogy ha ezt a kérdést ott teszem fel már nem jövök ki élve :D
2014. nov. 13. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzmosoda, ettől többet nem mondhatok.
2014. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért, mert büfé is egyben. Lehet ott enni finom börgert is többek közt.
2016. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért van ott, hogy a nyári biciklitúrák után legyen hol megenni egy jó börgert! A kónyus büfé bezárt sajnos, így ez lett az első számú börgeres a környéken.:D
2016. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja igen, a Ládházi bisztró(feltéve ha azt érted kónyus alatt) tényleg megszűnt, ahogy láttam:( Viszont ő amúgy is csak este 11-ig volt nyitva, ezért sokszor nem tudtam enni hajnalban Nyéken. A zöldségesék pedig ugye non-stop nyitva vannak.
2016. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom, de múlt éjjel jöttem haza munkából Barcikáról, és útba ejtettem. Korrekt kis üzlet egyébként. Nyéken meg van egy 0-24-es büfé, egy nagyon kedves, barátságos kiszolgáló hölggyel.

(Egyébként Pesten is van 0-24 zöldséges, pl. Rákospalotán is van egy.)

2017. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!