Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosult vagyok-e a magyar...

Fizimiska1 kérdése:

Jogosult vagyok-e a magyar minimálbérre?

Figyelt kérdés
Üdv.Negyedik éve dolgozom Németországban,kiküldetés formájában magyar cégtől (140 ezer ft-os bejelentett hivatalos munka).Németországban a fizetésemet euroban kapom.A kérdésem:Jár-e nekem ezen kívűl Magyarországon is a minimálbér?
2014. nov. 17. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Miért járna? Németországban a munkádért kapsz fizetést, hiszen ott dolgozol, ott adózol. Azt, hogy te magyar céggel dolgozol kint nem jelent semmit. Be vagy jelentve 140 forinttal, és te ezt kapod euróban.. Többet is kapsz mint a minimálbér.
2014. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
már miért lennél jogosult? NEM!
2014. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A minimálbér nem azt jelenti, hogy mindenkinek adják az eredeti bére mellé, hanem az a minimum, amit bérként fizetni kell. Neked 140 ezer forint a béred, ami több, mint a minimálbér.
2014. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!