Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Árvaként tudok e esetleg...

Árvaként tudok e esetleg igényelni valamilyen lakásvételhez hozzájáruló állami támogatást?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm nagyjából ugyanolyan helyzetben van mint én (árván nőt fel, de míg ő nevelőszülőknél, addig én nagynénémnél nevelkedtem), és tudott igényelni bizonyos összeget az államtól, melyet kizárólag lakásvásárlásra tudott fordítani. Kerestem az interneten, de nem találtam semmilyen információt azzal kapcsolatban hogy esetleg én tudnék e ugyanilyen, vagy legalább valami hasonló támogatásban részesülni. Nem is kell mondanom hogy ha igen, az nagyon nagy segítség lenne számomra. (Azért nem tőle kérdezem, mert nem tudom elérni, és egy barátomtól tudom hogy mi a helyzet.) A válaszokat előre is köszönöm!

#árva #állami támogatás #árvasági lakástámogatás
2014. nov. 18. 09:16
 1/2 anonim válasza:

Keress fel egy szociális gondokkal foglalkozó intézményt, esetleg egy árvaházat, ahol remélhetőleg útbaigazítanak!


Sok-sok sikert!

2014. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Köszönöm.
2014. nov. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!