Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályázatíráshoz milyen képzett...

Pályázatíráshoz milyen képzettség szükséges? Hol találok megfelelő segítséget a neten?

Figyelt kérdés
Civil szervezetnél látok el könyvelési és adminisztratív teendőket. A vezető rám bízott egy EU-s pályázatírást, amihez ad ugyan iránymutatásokat, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ezek alapján meg tudom csinálni és abban sem, hogy végzettség/képzettség nélkül bárki elvállalhatja egyáltalán a pályázatírást.
2010. jan. 29. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg tudod csinálni, aki olvasni tud meg képes két értelmes mondatot összehozni, az tud pályázatot írni. Olvass végig mindent a kiírásban, akár többször, ha valami nem tiszta hívd fel a közreműködő szervezetet. Menni fog, ne aggódj, a több százezres képzések nagy része csak pénzlehúzás.


Üdv: egy pályázatíró

2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást.

Megosztanád velem, mire kell odafigyelni, mire kell a legnagyobb hangsúlyt fektetni ahhoz, hogy sikeres legyen a pályázatunk?

2010. jan. 29. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Arra, hogy mindent olvass át legalább hatszor! Mindig minden kérdésre válaszolj, ami az adatlapban van! Általában csatolják a kiíráshoz az értékelő lapot is, tehát, hogy mi alapján adják a pontokat, érdemes összehangolni ezzel, amit írsz. Figyelni kell, hogy ne legyenek túlzóak a kérések (támogatási összeg) és hogy mindent indokoljatok részletesen (általában a költségvetésnél szokott gond lenni, tehát ott mindent, hogy mi alapján számoltátok, miért kell stb).

Jó tanács, hogy igyekezzetek félkövér betűtípussal kiemelni a fontosabb dolgokat, ha az adatlap erre lehetőséget ad (tehát ha nem internetes benyújtás van vagy ilyesmi).

Ha van konkrét kérdés szólj, így hirtelen ezek jutottak eszembe :)

Mire pályáztok amúgy?


(első voltam)

2010. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ez egy környezet- és természetvédelmi pályázat, igazából még épp csak beleolvastam. Rászánom ezt a hétvégét, hogy tisztában legyek nagyjából az elvárásokkal, feltételekkel, aztán jöhet az oroszlánrésze.
2010. jan. 29. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem-nem. Az oroszlánrésze nem a pályázatírás. Hanem az elszámolás. Az pedig még messze van.

Sokan hiszik, hogy a pályázatot MEGNYERNI nehéz. Nem. Elszámolni vele. Ahhoz kell igazi "tehetség" :)

2010. ápr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!