Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan csinaljak magamnak...

Ttamas93 kérdése:

Hogyan csinaljak magamnak honlapot?

Figyelt kérdés
Annyi helyről hallom hogy ha van egy honlapod az tobb 10 ezer bevételt is jelenthet pluszba. De hallottam mar olyat is hogy emberek ebből elnek meg. Regebben is gondolkodtam rajta. Ki probalnam de fogalmam sincs hogy kezdjek neki.

2014. nov. 29. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én gond nélkül összedobok egy modern honlapot, ami szépen jelenik meg minden platformon, de odáig még én sem jutottam el, hogy ebből havi bevételem legyen. Honlapot készíteni könnyű, de olyan tartalommal megtölteni, ami akkora érdeklődést kelt fel, hogy pénz is származzon belőle, szerintem már nehezebb. Suliban gondolom tanultatok honlapkészítést, html-t. Akkor már csak ki kell találni a tartalmat, amit felteszel, megnézed a google reklám lehetőségeit, veszel egy tárhelyet és egy domaint, feltöltöd rá a cuccot. Nem nehéz. :)
2014. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy vannak akik ebből élnek meg. Mert ők másoknak csinálnak profi honlapokat...

Ha meg saját honlapod lenne és azon keresztül akarnál pénzhez jutni, akkor az kellene,h rengeteg, tényleg rengeteg, ember látogassa és rakd rá különböző más honlapok, cégek hirdetéseit, amiért ők fizetnek neked.

2014. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos engem a suliba meg nem érdekelt a számítástechnika. Ugyh a Honlap készítés sem. Szoval akk azt mondjátok nem lehet megélni belole?
2014. nov. 29. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglehet. Csak annak,aki ért is hozzá.
2014. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!