Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kóklerkedéssel könnyű pénzt...

Kóklerkedéssel könnyű pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Például rengeteg önfejlesztő ember van akik milliókat kerestek könyvírással, szemináriumokkal stb. Vagy fogyókúra területén, egészséges élet. Ha jó a rábeszélőkészségem érdemes ilyen irányba fejlesztenem magam?

2014. nov. 29. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Akkor érdemes, ha valóban megoldást tudsz kínálni az emberek problémáira.


(Azok az emberek, akik sok pénzt keresnek a fent említett dolgokkal nem feltétlenül kóklerek - csak akkor, ha a tanításuk megfelelő módon alkalmazva sem hozza a kívánt eredményt.)

2014. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ezek az emberek nem kóklerek. Próbálj meg te is kiállni többszáz ember elé beszélni és eladni magadat nekik.


Érdemes fejlesztened magad.

2014. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, hisz látod, hogy mennyi kókler van. Persze, hogy el tudd adni a kóklerséget, neked is el kell hinned, mert ha nem teszed, akkor nem tudsz meggyőzni senkit a adott dolog használatáról.
2014. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy régi ismerősöm ilyesmivel kereste meg a főiskolájára valót, valami pszichológia félére járt (be se fejezte), mindenfelé meghirdette, hogy pszichológus tart a főiskolán életmód, életvitel tanácsadást, elemzést - már nem tudom pontosan hogy volt de jól hangzott, azok akik manapság benyalják a tudnodkell.info és szabadon ébredők idióta cikkeit, tömegével mentek hogy 10.000 Forintért cserébe jobbá tegyék az életüket.

Egy "előadására" engem is meghívott, nagy kegyesen ingyen részt vehettem az első foglalkozáson - kb. úgy nézett ki, hogy elmondott pár gépiesen megtanult tankönyvi szöveget, néhány cikket idézett a cosmopolitanból (vagy az im-ből), teszteket töltöttek ki, majd egyénre szabott tanácsokat osztott minden téren. Mert ő még a joghoz is értett.

Talán azon bukott el hogy feketén csinálta - na meg pszichológus sem volt, de ha ezek meglettek volna, valószínűleg menne az üzlet.

2014. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Nekem bejött. Szerintem vágj bele. Csak te majd ne nevezd el Norbi updatenek.az már az enyém
2014. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!