Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személyes átvétel (lehetőségén...

Személyes átvétel (lehetőségének hiánya). Nem felháborító?

Figyelt kérdés

Jellemzően a legolcsóbb ajánlatoknál nincs ilyen opció. Miért nem ingyenes a szállítás, ha nem vehetem át személyesen?


Én fizessek azért, hogy vásárolhassak?



2014. dec. 1. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

"Én fizessek azért, hogy vásárolhassak?"

Miért, nem erről szól a vásárlás hogy fizetsz érte?

Nem felháborító, sok cégnek nem éri meg külön átvételi lehetőséget nyújtania. Ha meg ingyen lenne a posta, akkor is kifizetnéd, mert beleépítenék a termék árába.

Ez teljesen normális, ha nem tetszik vedd meg máshol.

2014. dec. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Az ilyen üzletek csak ötödrendű kategóriába tartoznak. Még a valamirevaló garázsüzleteknél is megvan ez a lehetőség.
2014. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Pont azért tudják olcsóbban adni, mert nem kell üzlethelyiséget fenntartaniuk.
2014. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 HSz76 ***** válasza:
52%

Az ilyen „cégek”, magánszemélyek nekem gyanusak. Ha a terméket nem lehet fizetés előtt megnézni, nem veszem meg ott.

Lehet hogy pont át akarnak verni, nem azt adják amit hirdetnek. (Sajnos sok átverős, lehúzós ember garázdálkodik)

És ha kifizetted, átvetted, de nem azt kaptad amit vártál, futhatsz a pénzed után...

2014. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagykerek is csinálják ugyanezt Futár így, futár úgy, de hogy ingyen megúszd, az kizárt.
2014. dec. 2. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
így akarják elkerülni a problémás vevőket, mint például téged! :-)
2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
H elmész az áruért akkor nem fizetsz szállítási költséget? Röpülsz? Ingyen? Bármit vásárolsz van plusz költsége, benzin, buszjegy, parkoló... Jó reggelt!
2015. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha havi kétszázszor utazok egy diákbérlettel, akkor nem éri meg a néhol több ezer forintos futárszolgálat! Köszönet a hasznos válaszért-.-
2015. febr. 15. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos egyre nő a problémás idiótáknak száma, akik azt hiszik, hogy nekik minden ingyen jár!!

...és még ők háborognak, miközben lehet, hogy nincsen húsz forintjuk sem.

Igaz, kérdező?!!

2015. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell akkor megvenni.

Olyat kell keresni, ahol van személyes átvételre lehetőség!


Probléma megoldva!

2015. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!