Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova tudok meni segéjért?...

Hova tudok meni segéjért? Hátrányos hejzetü vagyok, hogy hova lehet ezügyben elmeni?

Figyelt kérdés
jelenleg munkanélküli vagyok, és nincs kilátásba sajnos semi. nincs munka sajnos sehol amit kerestem. hogy szeretnék segéjt mert jár az álampolgároknak. hogy hova kel meni? Nem merem emberektöl kérdezni mert egyböl mondják hogy ingyenélö meghogy ijen a fajtám..

#munkanélküli #segély #kisebbség #hátrányos hejzetű #kisebségi adatbázis #kisebségi segéj #segéj kisebségnek #potlék roma családoknak
2014. dec. 3. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Segélyt a lakóhelyed szerint illetékes önkormányzatnál (polgármesteri hivatal) lehet igényelni, és a tévedések elkerülése végett, nem jár mindenkinek.


Segélyt a rászorulók kaphatnak, vagy átmeneti jelleggel, vagy tartósan. Mindig az éppen irányadó jogszabályok határozzák meg hozzá mind a feltételeket, mind az adható segély összegét.

2014. dec. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

Viszont én roma származásu vagyok, és úgy monták nekem hogy nekem ezért töb jár. hogy 45.569 forint nekem jár. Nincs munkám se semim, sajnos a feleségem sem dolgozik, igy nincs miböl élni. hogy akor most pontosan mennyi az ami jár ha hátrányos helyzetű és roma vagyok? Ami jár az jár!

2014. dec. 3. 05:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
KAMU!
2014. dec. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

:-) akkor használd a google-t! Ha a gyakorit megtaláltad, akkor ez már gyerekjáték lesz!

A 8 általánost nem sikerült kijárni??

2014. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felteszi a kérdést hajnal fél ötkor, megköszöni az első választ öt órakor, majd ismét ír 3/4 7-kor... azt sem hiszem, hogy ezt valami kölcsön-gépről, vagy a szomszédhoz bevezetett internetről csinálja!!!


Másrészt jelentkezni kell közmunkára!!!! Az jár neked!!

2014. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező!


Sajnos az "írási" képseeégedet elnézve nem is csodálom, hogy nem kapsz munkát. Mégis milyen munkára lehetne téged alkalmazni? Mindenhol kell írni / olvasni...neked még ez sem sikerül. Javaslom, hogy kicsit képezd magad.


Nem akarlak bántani, de sajnos ez az igazság.

2014. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért írt korán, mert még mellékállásban van egy idegen lakásban :)
2014. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!