Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok eladni a...

Miért nem tudok eladni a Vaterán a 100 ft elutalása után sem?

Figyelt kérdés
Elutaltam a 100 ft-ot, meg is jelent a számlázásnál, de mégsem tudok eladni, azt írja, hogy még az utalás van hátra... Akkor most mi van???

2014. dec. 3. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Azért kell utalnod a vaterának, mert korábban adtál már el rajta?
2014. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem adtam még el, csak most regisztráltam, és el szeretnék adni, el is utaltam a 100 ft-pt, de nem enged eladni...
2014. dec. 3. 17:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Most már a regisztrációval együtt el kell nekik utalni 100ft-ot is? Korábban nem volt így.
2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, ha regisztrálsz, és el akarsz adni, ahhoz, hogy teljes jogú tag legyél, el kell utalni 100 ft-ot...
2014. dec. 3. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Pár éve regisztráltam rá, akkor még nem kellett. De akkor meg miért írják ki ezt :"Regisztráljon ingyenesen a hazai legnagyobb internetes piactérre!" Érdekes. Szerintem használd inkább az OLX-et, az teljesen ingyenes, és mivel sokat reklámozott a tv-ben többen is ismerik. És nem kell jutalékot fizetned az eladott termékeid után. Én is inkább áttértem arra.
2014. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De valószínű, hogy átfutási idő van. Most elutalod a pénzt, akkor holnapra kapják meg, bekönyvelik stb. Utána szerintem menni fog. Azaz várni kell.
2014. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát reméljük a legjobbakat... Hirdettem én is olx-én, jofogason... De nem nem nagyon sikerült eladni.... Azért Köszi:))
2014. dec. 3. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
türelmetlen vagy!
2014. dec. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!