Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak-e olyan cégek, akik...

Vannak-e olyan cégek, akik nekem segítenek ügyfelet keresni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy szolgáltatásom. Olyan céget szeretnék keresni, akit felbérelnék, hogy a cég alkalmazottaival ügyfeleket keressenek nekem, üzletkötés utáni részesedésért. Hogy hívják az ilyen cégeket? Elsőre MLM cégek után néztem, de találtam olyat, aki ilyet vállalna.

2014. dec. 4. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha találtál akkor mi a baj? (Vagy elírtad.)


Erre van a hirdetés, Google adwords például, sokszor adnak ingyen 20000Ft értékű kupont. Miért nem próbálod ki?


Elsőre úgy is be kell invesztálj. Weboldalad van? Milyen témakörben szolgáltatsz?

2014. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*Elsőre MLM cégek után néztem, de NEM találtam olyat, aki ilyet vállalna.


Már régebben probáltam az Adwordsot, de nem jött be, ingyenes kupont nem kaptam sehol.

2014. dec. 4. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

MLM cégek nem vállalják mások termékeinek forgalmazását, csak saját terméket, szolgáltatást.


Esetleg a számlaképes "független" ügynökeit hajthatod fel, hogy az cég terméke mellett, a Te szolgáltatásodat is promotálja, vagy egy elég hasonló szerencsétlenkedő kezdeményezés volt a Keresd Magad Degeszre, ahol mlm rendszereket ajánlottak, terméktől, szolgáltatástól függetlenül a belépőknek. Igaz ezzel Induláskor lehetett volna jobban érvényesülni a Facebookos lájkok alapján, ami a több mint 150.000 főről, mára már 20 alá csökkent.


Ott Leventével tudnál talán egyezkedni, mivel már a másik alapító is kilépett a dologból,akinek nem volt feddhetetlen a múltja - ,hogy mit mennyiért, hogyan tudnál népszerűsíteni, de elnézve az elmúlt éveket amióta ők működnek, inkább viccesek, mintsem hatékonyak. Tekintve, hogy Leventét is dobták már ki pl a Swiss Halleyból.


Vagy Te magad indíthatsz erre is mlm-et.


Erre is egyre több példa van, jellemzően olyan termékre, amit nem tudnak hagyományos úton eladni.


Viszont ott az árat úgy kell kialakítanod, hogy minden egymás alá belépőnek legyen valamilyen anyagi (vagy "erkölcsi") érdeke x mélységig.


Bár én jobban ajánlanám az affiliate-ot, mivel ott nem kell annyira felnyomni az árat.


Az már más kérdés, ha eddig sem vették piaci áron, akkor még drágábban ki fogja venni a szolgáltatásodat, amire az eladási elégedetlenségedből adódóan, lehet nincs is égető szükség sem?

2014. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!