Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átutalás PayPal számlára?

Átutalás PayPal számlára?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalon összegyűlt annyi pontom, hogy úgy gondoltam, most már megérné átutalni az ezért kapott összeget PayPal számlára. Korábban csináltam már egy PayPal accountot, és most utalnék rá először pénzt. Az internetes oldal átutalási részénél kivlasztottam a PayPal-t. A lgelső mező az, hogy "PayPal-számla". Itt milyen típusú adatot kell megadni? Az e-mail címem, vagy esetleg valami mást? thx

2014. dec. 4. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

a Paypalban az a jo es egyszeru (es ettol biztonsagos), hogy nem kellenek szemelyes adatok, iranyitoszam, anyamkinja, hanem eleg egy email cim.

Nem tudok rolad az egvilagon semmit, de ha megadod az email cimedet (azt amelyikkel a Paypalra regisztraltal) akkor tudok neked penzt kuldeni, ami azonnal megjelenik a PP egyenlegedben es koltheted online vasarlassal. Persze nem fogok, csak peldanak irtam, hgy ertsd ;)

2014. dec. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!