Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Illik öltönyben és nyakkendőbe...

Illik öltönyben és nyakkendőben megjelenni egy interjún?

Figyelt kérdés

Most nem a sarki ABC interjújára gondoltam, hanem pl egy informatikusra.


Megmondom őszintén, nagyon kevés pénzem van, tudna valaki ötletet adni hogy milyenfajta boltokban lehetne olcsó de nem csövesnek kinéző öltönyt,inget,nadrágot, cipőt venni?

Vagy mehetek akár utcai ruhában is?


Tapasztalat? Valaki?



2014. dec. 5. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
illik, turkáló
2014. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én informatikus vagyok, és hozzánk nem szoktak öltönybe jönni interjúra sem. ELég egy normális pulcsi, ing, nem szakad nadrág.
2014. dec. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazából Londonban élek, de ez szerintem mindegy, mert a szokások ált. mindenhol megegyeznek.

Szóval volt már olyan, aki egy xaros szállodai csicska munka interjúra öltönyben jött, és volt hogy én mentem egy komolyabb állásinterjúra, és úgy az emberek 80%-a öltönyben volt, én meg mintha most estem volna be a gettóból (nagy pulcsi, kék farmer...)

2014. dec. 5. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy "white collar" állásra sem feltétlen szükséges a hagyományos értelembe vett öltöny egy interjúra.


Bajod nem lehet belőle mondjuk, ha abba mész, én javasolnám, de ha most nem tudod megoldani akkor vegyél egy jó minőségű inget és vegyél fel hozzá pl. egy színben hozzá illő kord nadrágot.


Pl. egy sötét színű vagy egy fehér, minta nélküli vagy minimál mintás ing egy kord nadrággal legtöbb helyen azért belefér.


De amúgy Londonban egymás hegyén hátán ott vannak a Tescok, keress egy leárazott öltönyt, fillérekből kapni fogsz. Vannak benne normális minőségűek is. Csak így hirtelen 24 fontért tudsz venni egy zakót nadrággal:

[link]

2014. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meglepődnél, de abszolút nincs itt Tesco :D Legalábbis én még nem láttam, csak Tesco Expresst, de ott meg csak élelmiszer van. De csak van valahol...


Amúgy köszi a linket, ez tényleg nem sok és még jól is néz ki, majd keresek egy rendes tescot.

2014. dec. 6. 00:30
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod keresni a környéken lévőket.


53 nagy Tesco van Londonban, egyik csak útba esik majd :)

2014. dec. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illik, még szép.
2014. dec. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!