Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaptam egy Media Markt-ban...

Kaptam egy Media Markt-ban vásárolt terméket, ha visszaviszem fisszafizetik az árát? Semmi szükségem nincs rá.

Figyelt kérdés
1 napja lett vásárolva egy fényképező, de nekem nincs rá szükségem, az árára annál inkább. A dobozt felnyitottam, de semmit sem csomagoltam ki, a termék még sértetlen. Fisszafizetik az árát ha beviszem? az mindegy hogy melyik Media Markt üzletbe viszem?

2014. dec. 7. 10:50
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem igen és mindegy,hogy hova viszed.
2014. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
14 napos elállási jogod van a vásárlástól, szóval vissza kell venniük!
2014. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ha megvan a számla akkor visszaviheted.
2014. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan minden. Budapesten vették, de Miskolcon vinném vissza. A számlán mint átvevő nem az én aláírásom szerepel.
2014. dec. 7. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

A NETes(!!!) vásárlásnál van a 14 napos (korábban 8 munkanap, de idén júniustól már 14 naptári nap) elállási jog. Nem tetszik, nem olyan amit akartál, nem jó a méret stb akkor 14 napon belül visszaküldheted és kérheted vissza a lóvét. Semmit nem kell indokolni, semmit nem kell mondani. Nem kell cserét elfogadni, semmi ilyen nincs. Nem kell az áru, kérem a pénzt vissza. Ennyi.


A boltban vásároltál akkor van a 3 napos szabály, de csak a HIBÁS(!!!) termékre. Ha már eleve hibás volt, vagy 3 nap alatt romlott el a rendeltetésszerű használat során. Van valami hibája akkor 3 napon belül köteles a kicserélni az árút.

2014. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!