Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A GLS futárszolgálat minden...

A GLS futárszolgálat minden esetben küld emailt ha már nála van a csomagom, meg sms-t aznap amikor hozzák?

Figyelt kérdés

Legutóbb amikor webáruházból rendeltem kaptam emailt is meg sms-t is.

Most vasárnap rendeltem egy másik webáruházból, onnan is a GLS hozza majd a csomagot. A webáruház a megrendelésnél annyit írt hogy várhatóan két munkanak, terheltségtől függően max 4 munka nap.

Ma kedd van, tehát a 2 munka nap letelt. De még egy emailt se kaptam.

Lehetséges hogy ez opcionális és az áruháznak kell érnie hogy küldjenek értesítőt. Vagy még nincs is a GLS-nél a csomagom?


2014. dec. 9. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az emailt/sms-t a webáruház küldi, illetve van, amelyik küld, amikor átadják a csomagot a futárnak, van, amelyik nem. Maga a gls futár ide szokott csörögni kiszállítás előtt, de lehet, hogy ez meg futártól függ. Sokszor nem szólnak előre, hanem egyszer csak itt a futár. Nálunk ez nem probléma, mert mindig van itthon valaki. Mellesleg ha nem talál otthon senkit, akkor tutira felhív.
2014. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Lehetséges hogy ez opcionális és az áruháznak kell érnie hogy küldjenek értesítőt."


Igen, opcionális, hogy átadja-e a GLS-nek az adataidat és megrendeli-e az értesítési szolgáltatást.

2014. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!