Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy innovációs ötletem,...

Ha van egy innovációs ötletem, ami rengeteg embert érdekelne, és ezáltal a szolgáltatásból rengeteg pénzt lehetne profitálni, akkor ehhez hol lehet találni befektetőket?

Figyelt kérdés
Olyan 5millió forintból már kivitelezhető lenne.
2014. dec. 12. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ebbe a kategóriába minden második ember azt hiszi hogy "van egy innovációs ötlete, ami rengeteg embert érdekelne, és ezáltal a szolgáltatásból rengeteg pénzt lehetne profitálni"
2014. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt észrevettem. Viszont én hogy mondjam..Feketén, szűk ismerettségi körben, már tudok profitálni vele. Viszont szeretném legálisan, országos szintre kiterjeszteni.
2014. dec. 12. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
jó, hát akkor gyűjts össze feketén 5 millát. Ha nem megy, annyira mégse innovatív a dolog, ami rengeteg embertg érdekel.
2014. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy a sikerben, akkor vehetsz fel vállalkozói hitelt.
2014. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, egyetemista. Szülők nélkül. Nem lenne furcsa tényleg, hogyha a semmiből 5millió forintot előcsengetnék. Illetve nem akarom feketén csinálni.

Június óta foglalkozom ezzel, és mivel tényleg szűk körről beszélek nem milliós haszonnal dolgozom elhiheted.


Kezdő vállalkozásoknak pedig nem adnak hitelt kedves harmadik. Viszont ez legalább a kérdésre válasz volt.

2014. dec. 12. 18:58
 6/8 anonim válasza:
Engem érdekel mi ez, esetleg megoszthatnád velem
2014. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feldobod a kickstarterre az ötleted, és ha látnak fantáziát az emberek benne, akkor összefog jönni az az 5 milla.
2014. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De kezdő vállalkozóknak is adnak hitelt.


[link]


[link]

2014. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!