Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag internetes kereskedelmi...

Emag internetes kereskedelmi webáruház, miert ilyen csiga lassuak egy hete rendeltem és még mostsem adták fel a csomagom. Leírnátok a ti tapasztalataitokat is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet pl. torlódás (karácsony van), be kell rendelni az árut. Konkrét ajánlat nélkül nehéz válaszolni.

Mi azokat, amik raktáron vannak, s délelőtti rendelés, még aznap átadjuk a futárnak, a délutániakat másnap.

De amit be kell hozni, az lehet akár három hónap is. Persze ezt mindig elmondjuk/leírjuk a vásárlónak is.

2014. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát volt raktáron az árúcikk és van is most is, ez volt az első és utolsó, hogy onnan rendeltem!
2014. dec. 15. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
1x rendeltem onnan, 2 nap múlva itt volt a csomag. Ennyi a véleményem és a tapasztalatom!
2014. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

Csütörtökön rendeltem két terméket, ma megkaptam mindkettőt. Az egyik nem közvetlen emag, hanem egy partnercég terméke volt, így két külön futár hozta, de már itt vannak nálam. A partnercéges küldeménynél amúgy még most is csak annyi van, hogy "rögzített rendelés". Ezt nem az alap DPD hozta, hanem valamelyik kisebb futárcég (Royal Sprint vagy ilyesmi, akiknél nincs tracking).

Előtte november elején rendeltem, akkor szintén csütörtökön és hétfőn megkaptam.

2014. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én karácsonyra rendeltem volna és a státusz még mindig csak az hogy rögzítve.Írtam két emailt de semmi a telefon pedig folyton foglalt.
2014. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Másfél hèt elteltèvel eljutottunk odaáig,h átadva a futárszolgalatnak, de már két napja ennek is. Elérni nem lehet őket, megy a zene akár feloran át is nem kapcsolják a munkatarsat.Első és utolsó volt, h innen rendeltem. Ennyi idő alatt Angliából megjön amit rendelek. Lassan két hete rendeltem meg a termeket.
2014. dec. 17. 07:57
 7/10 anonim válasza:
detto.... en elutaltam a penzt is egybol. de elni fogok a jogommal hogy elallok atermektol es kerem vissza a penzt.
2014. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: nyolc napon belül megteheted indoklás nélkül, később már nem.
2014. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
December 8-án rendelt "raktáron lévő" termék, december 18-án érkezett meg! Gratulálok Emag.
2014. dec. 19. 10:43
 10/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Most kedden rendelt csomag ma már kiszállítás alatt van. Amúgy te az emagtól kapod a csomagot közvetlenül, vagy valamelyik emag marketplace-n árusító más áruháztól? (Pl ebolt, Favorashop, stb)
2014. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!