Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyíthatom az...

Hogyan bizonyíthatom az igazam, ha egy fogadási oldal ellopta a pénzem?

Figyelt kérdés
A Bet365 oldalon élő fogadásokat játszottam, amikor észrevettem hogy valamiért a megnyert fogadásokat nem akarta kifizetni. Majd kaptam minden ki nem fizetett fogadás után egy levelet, hogy a fogadás lezárása után fogadtam az eseményre. Külön jelezném, hogy teniszre fogadtam és 1 adogató játékkal előtte fogadtam mindenre. Majd észrevettem hogy a számlám pozitív összegről minuszba ment, mert elvették a feltett tétet, ahol nyertem azt sem fizette ki, mondván "csaltam". Milyen jogi lépéseket tehetek ez ügyben, hogy visszakapjam a pénzemet?

2014. dec. 16. 03:58
 1/8 anonim ***** válasza:
5%

ó te szegény! :-)

fordulj a fideszhez! :-)

2014. dec. 16. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem akarok negatív lenni, de mielőtt bemész a rendőrségre, járj utána hogy egyáltalán legális volt-e játszanod a Bet365-ön.
2014. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
52%
a szerencsejáték legális.
2014. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

feljelentést, pert MO-n nem indíthatsz ellenük, ezt a NAV is leírta a blokkolás indolkásánál, csak saját felelősségre lehet a külföldi fogadási oldalakon játszani


az meg nem világos hogy hogyan kerülhetett minuszba az egyenleged ha a bet365 csak a rendelkezésre álló egyenlegedig enged tétet tenni, büntetésről meg nem volt szó csak hogy nem fizették ki a nyereményed.

2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A korábbi megnyert fogadásaimat is elvették, és a tétet sem adták vissza, mondván hogy csalok.

De mivel az eredeti összegből közben buktam, a levonás után minuszba került a számlám.


Ma küldtek egy üzenetet hogy jó szándékuk jeleként, a számlámat 0-ra helyezik a minuszról.

Még így is több tízezer forinttal vagyok megrövidítve + a ki nem fizetett nyert fogadások.

2014. dec. 16. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Írsz nekik egy levelet, hogy nem úgy történt, ahogy állítják, és ha nem adják vissza 24 órán belül a pénzedet akkor minden lehetséges fórumra be fogod írni a történetedet. Ez a legnagyobb érvágás nekik, ha kicsit is elterjed róluk, hogy nem megbízhatóak elég sok játékost fognak veszíteni.
2014. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1-2 fórumhozzászólás nem fogja őket bedönteni, legfeljebb regisztrálnak ők is oda és írkálnak hogy szerintem nagyon jó, én ebből élek, a tied egyedi eset stb. stb.
2014. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ezen kívül nem tud semmi mást csinálni. És hiába írja azt más oda, hogy egyedi eset, a negatív dolgok pillanatok alatt terjednek a pozitív dolgok pedig nagyon lassan. Van választék, ha egy kicsi kétely is felmerül valakiben, akkor inkább másik oldalra fog befizetni, mert ha le akarják nyúlni a pénzét semmi eszköze nincs visszaszerezni. Nem is írtam sehol, hogy be fogja dönteni, de ha már veszítenek 20 játékost emiatt, akkor jobban járnak, ha visszaadják a kérdező pénzét.
2014. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!