Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki regisztrált...

Van itt olyan, aki regisztrált a sportfogadastippek.hu oldalra, és kap is tőlük tippeket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 12:17
 1/9 BBrother válasza:
3 nap után kaptam meg az első tippeket, és nagyon izgatott voltam :) Először annyira nem hittem benne, de komolyan működik és így egy másfél hét után már egy komolyabb összegre tettem szert. Én csak ajánlani tudom.
2015. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden tippjük bejön?
2015. jan. 2. 07:54
 3/9 BBrother válasza:
nagyjából igen, csak egy mínuszos napom volt eddig
2015. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1 hónapja regisztráltam, nekem eddig működik :)
2015. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

és ti hogy csináltátok a regisztrációt?rámentetek a logóra,regisztráltatok,majd az ő oldalukra regisztráltatok?és utána küldték is a tippeket 2-3 napon belül?vagy csak akkor küldik ha be is fizettél a sportfogadási oldalra?


egyáltalán honnan tudják,hogy befizettél-e vagy sem?meg honnan tudják hogy rajtuk keresztül regisztráltál?én nem láttam semmi azonosítót vagy hasonlót

2015. jan. 3. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom nem mai a kérdés, de azért válaszolok az utolsó kérdésre: onnan tudják hogy az egyikőjük fiókjához van kötve a link, és ha te azon keresztül regisztrálsz akkor kap valamiféle jutalmat, elvileg valami baráti bónuszt. (kisebb összegű pénz, legalábbis valahol azt olvastam) De kizárólag akkor ha be is fizetsz.
2015. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és csak akkor küldenek tippet ha befizettél. (utolsó)
2015. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 robiszalka válasza:

akkor ez mit jelent átverés gondolom!!!

én nem fizetek be sehova ha jön a tipp és jo akkor befizetek!!

addig nem!!

szerintem ez is átverés!!

2015. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nekik kell befizetned.... -_- A bet365 vagy az unibet fogadóirodához kell befizetned egy általuk adott linkel keresztül, aztán küldik a tippet. Amúgy ne foglalkozzatok velük, nem átverés de tucat tippeket küldenek. Ilyen hogy karakószörcsög vs real madrid, real madrid nyer, és akkor kapsz 1,1-es szorzót. :D Meg küldenek tenisz tippet nagyobb szorzóval napi kettőt de azok meg nem jönnek olyan hú de jól. Igazából ki van zárva hogy ők ebből élnek, mert ezekből a tippekből nekem semmi hasznom nem lett.
2015. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!