Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Aliexpress-ről...

Mi tegyek? Aliexpress-ről rendeltem egy terméket, de még nem jött meg. Most mi van?

Figyelt kérdés

az alábbi e-mailt kaptam:


Your Order 65089209769394 has been shipped


Dear XXX XXXXX,

This is an e-mail notification to inform you that your order .65089209769394 has been shipped by the seller on 2014.12.15 18:11. You are advised to contact the seller for shipment information.



The Purchase Protection of order .65089209769394 will end on 2015.02.13 18:11.


1. If you are satisfied with the items you have received, then you can click 'Confirm Order Received'.


2. If you have not received your items, or you are not satisfied with your items, you can click ’Open Dispute.’ before Purchase Protection deadline or Purchase will be automatically finalized.


3. If you would like to extend your Purchase Protection you can contact the seller directly or click 'Request to extend Purchase Protection' to ask for the seller's approval.


Please note if there is no action taken within Purchase Protection, your order will be automatically finalized with payment released.



2014. dec. 16. 18:02
 1/3 anonim válasza:
15-én, azaz tegnap adta fel a csomagod, nyilván nem egy nap alatt ér ide Kínából. Nem nézted meg, mennyi idő a szállítás? Nekem általában pár hét alatt jön meg onnan.
2014. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15 nap a szállítás gondoltam hogy nem 1 nap csak azt hittem ez az e-mail amiatt van ,hogy már kézbesítve van a szállítmány. Illetve megijedtem, hogy akármelyik követési oldalra írom be a követési számot nem találja!
2014. dec. 16. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:

15 napos szállítás Kínából?? Karácsony előtt??

Ha 1 hónapon belül itt van, az a normál, de 6 hét sem kirívó eset. (Kivéve, ha mást írtak)

Ez a dátum azért figyelemfelkeltő:

"2015.02.13 18:11. " Eddig reklamálhatsz...

2014. dec. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!