Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha visszaviszek egy bontatlan...

Ha visszaviszek egy bontatlan csomagolasu termeket akkor visszafizetik az arat?

Figyelt kérdés
Blokk is meg van termeszetesen

#termék #return policy
2014. dec. 17. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ. Ha nem reklamáció, akkor elállási időn belül igen, kivéve pl. romlandó élelmiszer.
2014. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem reklamacio?:D
2014. dec. 17. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy nem reklamacio?:D"


Na mégis, mi lehet az?!


Miért fizetnék vissza, bszod, ha nincs vele kapcsolatban minőségi kifogás?


Ilyen extra elégedettségi garancia tipikusan csak a nagy láncok SAJÁTMÁRKÁS termékeire van, például a Rossmann, DM, Tesco saját márkás termékei esetében akkor is visszaadják a pénzt, ha már felbontottad és nincs semmi objektív probléma vele, csak neked egyszerűen nem tetszett bármilyen okból.

Egyéb termékekre a kereskedő jóindulatától függ a visszavétel, de tipikusan ilyenkor nem pénzt adnak vissza, hanem levásárlásról lehet szó.

2014. dec. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik vissza, ha nem hibás a termék.


Vagy hogy gondolod?

tegnap vettem 1 doboz bonbont, de közben összevesztem azzal, akinek szántam, és visszaviszem a boltba? :D

Ilyen nincs.

2014. dec. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Egy próbát azért megér. Van, ahol visszaveszik.
2014. dec. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
#1 voltam, bocsánat, korrigálom magam. Valahol úgy hallottam, hogy az elállás joga bolti vásárlás esetén is megvan, de most találtam meg, hogy csak távollévők közti (pl. netes) vásárlás esetén. Szóval sajnos tényleg bolttól függ, az eladó jóindulatától.
2014. dec. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ez nem egy 3.000 forintos bonbon volt hanem egy 25.000 forintos parfum:D
2014. dec. 18. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!