Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypallon keresztül hogy...

Paypallon keresztül hogy tudnak nekem utalni? Regisztráltam az oldalon, de nem tudom hogyan tovább. Paypallon keresztül szeretnének nekem utalni, mit kell megadnom az illetőnek, illetve nekem mit kell beállítanom az oldalon, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Ezenkízül, ha majd megkapom a pénz, hogy tudom a saját bankszámlámra rátenni? Ezért vonnak majd le valamennyi összeget?
2014. dec. 17. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A küldő számára csak és kizárólag a PayPal (egy L-lel) fiókodhoz társított e-mail címedet kell megadnod. Más nem kell. Ennek birtokában ő már tud neked utalni. Ha megjött a pénz, kapsz róla értesítést.


Ha a bankkártyád, bankszámlád be van regisztrálva a PayPal fiókodba, akkor ezután belépsz a fiókodba és ott tudsz rendelkezni róla, hogy a bankszámládra kerüljön a pénz.

Az átutalásért természetesen vonnak le összeget, nem szerelemből működik a PayPal, hanem egy üzleti vállalkozás, de azt már küldéskor jelzik a küldőnek, tehát látja, hogy mennyibe kerül majd az utalás, és be tudja jelölni, hogy ezt ő fizesse, vagy majd te (azaz a küldött összegen felül fizeti, vagy majd abból vonódjon le).

2014. dec. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. dec. 18. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!