Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti is kaptatok emailt a New...

Ti is kaptatok emailt a New York Lottery-től, hogy nyertetek egy csomó pénzt?

Figyelt kérdés

Gondolom, hogy kamu, csak hát megnéztem és tényleg van ilyen cég, aláírással van, telefonszám, cím meg minden szar.


Tudom, tudom ne legyen naív, de hát na... az ember mindig reménykedik :D


2014. dec. 20. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Részt vettél valamilyen játékon? Ha nem, akkor te is tudod hogy kamu. Ilyenekről nem emailben tájékoztatnak.
2014. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én nem, de valószínűleg az a több ezer-tízezer ember igen, aki rajta van azon a spamlistán amin te is.
2014. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

itt az email :

[link]


És mi történne, ha tényleg elküldeném neki az adataimat? Kirabolnának?

2014. dec. 20. 13:21
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

komolyan nem hiszem el, hogy van még olyan marha, aki bedől ezeknek az ősrégi trükköknek.


kérdező! adj meg minden adatodat, aztán majd menj panaszkodni a tv-be, mint sok más barom állat, aki elhisz ilyen marhaságokat.

2014. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem hiszem el, szerinted miért itt kérdezgetem ?-.-


Nem fogok elküldeni semmit egy ilyen semmiből jött emailnek, max ha tuti biztossá válna, hogy igaz. Most abból mi rossz történhet, hogy utánajárok a dololgnak, okoska...?

2014. dec. 20. 13:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Az történne, hogy megadod minden adatod, amit utána eladnak marketing cégeknek, ha elég nagy lesz az adatbázis. Vagy ha ennél kapzsibbak akkor majd még jelzik, hogy előre kéne nekik fizetni egy pár ezer dollár "ügyintézési" költséget, esetleg adót vagy bármi egyéb indokkal pénzt próbálnak tőled szerezni.
2014. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem tudnak pénzt lopni tőlem, hacsak én el nem küldöm önszántamból. Olyan hülye meg nem vagyok. De mindegy is, látom itt csak a degradálás megy, alapból idióta, aki csak feltételezi is, hogy esetleg igaz is lehet. Kösz.
2014. dec. 20. 13:38
 8/17 A kérdező kommentje:

Itt ír is a New York Lottery a csalásról...

[link]


ha valakit érdekel.

2014. dec. 20. 13:42
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

"alapból idióta, aki csak feltételezi is, hogy esetleg igaz is lehet."


Mivel ezek már annyira szakállas átverések, igen, úgy ahogy mondod...

2014. dec. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kamu!


És ha van ilyen cég? Akkor mi van?

Én most a Microsoft Corporation nevében írok. Van ilyen cég, ugye? :)


[link]

2014. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!