Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún hazudtam munkakö...

Állásinterjún hazudtam munkakörömmel kapcsolatban, lehet később problémám belőle? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Hello jelentkeztem 1 állásra , interjún hazudtam hogy dolgoztam abban a munkakörben. Igazából nem dolgoztam abban a munkakörben semennyit sem , csak tudom elméletből az egészet , interjún is eltudtam mondani elméletben hogyan kell végezni a munkafolyamatot. Esetleg ha felvesznek és kiderül hogy alig van benne gyakorlatom és bénázni fogok benne akkor emiatt kinyughatnak szerintetek ? ( nagyobb részt betanított munka volna )

2014. dec. 20. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:
kirughatnak* Bocsi a rossz fogalmazásért
2014. dec. 20. 18:32
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Mindenki hazudik..


Az állásinterjú nem erről szól, hanem arról, hogy tudják, hogy milyen embert keresnek, emrt tudják hová kell megfeleljen, az interjún azt mérik fel, hogy mennyire illesz bele a "képbe"

Nem számít a káder, egy új állásnál többnyire mindenki tiszta lappal indul.


Leginkább a kort nézik, a külső megjelenést, és a képességeket.


Ha valaki nem egy Low IQ-s vén, balfék, és nem vasudvardban lakik azt többnyire felveszik.

2014. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ. Ha azt kamuztad, hogy simán elvégzed a feladatodat, majd az első munkanap sütni fog rólad, hogy azt sem tudod melyik végén kell megfogni a munkát akkor én kirúgnálak, mint a pinty.
2014. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-1.5 évig láttam azt a munkát , sokat beszéltek róla munkatársaim , valamennyire ismerem látásból , csak nem csináltam pontosan azt a munkafolyamatot. attól félek hogy mondanák egyből csináljam egyedül , valamennyire menne is csak nagyon bizonytalanul csinálnám az elején körülbelül.
2014. dec. 20. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Mindig olyanban füllents, amit valahogy meg tudsz csinálni.


Ha magabiztosan adod elő magad, akkor nincs gond.

2014. dec. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Azért "magabiztosan" egy banki rendszeren SQL Access Advisor feladatokat ne akarjon "láttam már hasonlót" módon megoldani.


Ez maximum az ilyen marketing és egyéb mellébeszélős munkakörökben lehet út a "sikerhez".

2014. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken úgyis leellenőrzik a múltad, és ha kiderül, hogy nem csináltad, akkor fel sem vesznek.
2014. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz logikusan, mit veszíthetsz.

Ha nem kamuzol -> nem vesznek.

Ha kamuzol felvesznek, vagy megtartod a munkát vagy nem.

Ha még is kirúgnának, akkor legalább 1-2 nap gyakorlatot szereztél, még mindig jobb, mint otthon ülni. Max azt a munkahelyet ahol esetleg kirúgnának, nem írod be a CV_dbe.

DE legközelebb már plusz 2 nap gyakorlattal indulsz ;)


Mindenképp csak nyerhetsz. Sajnos ez ilyen, a két szép szemedért nem fogsz munkát kapni. El kell magad adni és ahhoz hazudni kell néha :(

2014. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!