Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakcímkártya bevonásakor...

Lakcímkártya bevonásakor minden esetben érvénytelenítik a személyi igazolványt is?

Figyelt kérdés
Kértem az ügyfélkapun keresztül a lakcímkártyám érvénytelenítését, mivel nem akarok TB-t fizetni. Családtagom érdeklődött ezt követően az ügyintézés folyamatáról és elmondta neki az ügyintéző az okmányirodában, hogy a lakcímkártya mellett a személyimet is érvénytelenítették. Jelenleg vízummal vagyok külföldön, így bármikor hazamehetek. Másfelől, mi van a szolgáltatókkal, adóhatósággal ilyenkor. Nem elég mindenhova a személyigazolványos meghatalmazásokat adtam, de még ha otthon leszek pár napot, akkor magamat se tudom személyivel igazolni. Járt már valaki ilyen helyzetben? Tudtok olyan oldalt, ahol leírják ilyenkor mi a teendő?
2014. dec. 22. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
utleveled/jogsid csak van...
2014. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van, de a ügyvédi meghatalmazáson nem az szerepel, az nem gond ingatlan eladásakor?
2014. dec. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!