Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva korlátoznak?

Mennyi idő múlva korlátoznak?

Figyelt kérdés
Vodafone-előfizető vagyok, az okostelefonomra november 29-én jött e-számla. Azóta még sajnos nem tudtam fizetni, legkésőbb harmincadikán tudok majd. Azóta két felszólítást is kaptam... mennyi idő múlva kapcsolnak le mindent? És ha ez megtörténik, van "visszaút"?

2014. dec. 25. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok teljesen pontos választ adni, mert nem az enyém volt az előfizetés, de

Kb. 1,5-2 hónap után, a második be nem fizetett számla után megszüntették a szerződést.

Mivel hűségidős volt az előfizetés (2-3 hónap volt még hátra) kiszámlázták a kötbért (jóval több, mint a még hátralévő hűségidőre járó előfizetési díj)

Írtunk a Vodafone-nak, részletfizetést kérve.

A kockázat kezelési osztályukkal meg tudtunk egyezni, hogy kifizetjük a rendezetlen számlákat másnap(a kötbér kivételével), törlik a kötbért, kiszámláznak 4ezer forint visszakapcsolási díjat és meghosszabbodik a hűségidő annyival, amennyi ideig ki volt kapcsolva a telefon.

Annyi volt még, hogy a befizetés beérkezése után nem törölték a kötbért, d telefonáltunk nekik és még aznap törölték (állítólag adminisztrációs hiba miatt nem törölték rögtön)

2014. dec. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!