Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal kavarodás? Most akkor...

PayPal kavarodás? Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

PayPal számlát szeretnék nyitni, de úgy látom ez eléggé komplikált dolog. Nem is igazán értem, hogy mivel kezdjem a számlanyitást.


Hajdu-Takarékos bankszámlám van. Kártya nincs. A PP regisztrációnál van egy ilyen: Card Number:


Oda nem fogad el bankszámlaszámot. Oda mit írjak (nincs kártyám)? Csináljak Hajdú-Takarékos netkártyát? És azt elfogadja a PayPal? Vagy csináljak egy teljesen új bankszámlát/kártyával, csak hogy legyen egy ingyenes PP fiókom? És ha ez mind meg van, akkor hogyan kell hozzárendelni a bankhoz a PayPal számlámat? A banknál kell ezt megtenni, nem? Meg kell mondjam sose gondoltam volna, hogy ilyen időigényes, és komplikált dolog egy ingyenes fiókot csinálni. Ha valaki felvilágosít, azt nagyon megköszönöm.


2014. dec. 28. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni a Paypal-t? Ugyanis nem feltétlen szükséges bankkártyát csatolni hozzá.
2014. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy mennyi részre bontod a problémád, és teszed fel a kérdéseidet, ha nem értesz hozzá akkor sosem fogod tudni pláne hogy leírtam már a másik kérdésednél is, sőt privi-ben is. Egyébként pedig találsz egy rahedli leírást a google segítségével is.

De nem a bankodhoz rendeled a PP-t hanem a PP-hez a bankod.

Egyébként meg nem a PP-vel van a gond, hogy bonyolult, hanem veled hogy nem érted.

Dobsz egy ajánlatot és megcsinálom neked.

2014. dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!