Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csináltam PayPal-t hol tudom...

Csináltam PayPal-t hol tudom megnézni a számlaszámom vagy egyáltalán hogy működik?

Figyelt kérdés
Kérlek ne nézzetek hülyének, hogy nem tudom. Csináltam már felhasználót de akkor azzal együtt kapok számlaszámot is nem? Ha nem akkor mit kell csinálnom, hogy legyen, hogy tudjak utalni rá pénzt?

2015. jan. 9. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
az lehet, hogy a rendes bankszámlámat össze kell kötnöm a paypal felhasználómmal, hogy tudjak róla vásárolni? (eBay) mert találtam egy olyat, hogy 'Add or Edit Bank Account' és ott 'account number'-t kell beírni ami az én angoltudásom szerint számlaszám, innen gondolom, hogy nem lehetséges-e, hogy eddig mindent rosszul csináltam...?
2015. jan. 9. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:

A paypalodhoz nincs számlaszám, ahhoz csak az email-ed tartozik, ha utalni akarnak neked akkor az email-t kell megadni, semmi mást.

Ha ebay-en akarsz vásárolni, akkor pedig a bankkártyádat kell csatolni, "add credit card".

2015. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Google-ön keress rá: "PayPal részletesen".
2015. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 10. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!