Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy két ember hogy nyer...

Egy két ember hogy nyer majdnem mindig tippmixen? Van itt olyan aki szokott nyerni nagyonn összeget?

Figyelt kérdés

Én már próbáltam minden féle strégiát,nézegettem a statisztikákat.Pénzt még nem tettem bele szerencsére,úgy csinálom mindig,hogy felírom mire fogadnék és mennyiért,most már 3 hete vezetem,de eddig minuszba lennék,ha pénzbe játszom.Szóval rákellett jönnöm,hogy nincs tuti,nincs semmi féle stratégia ami hosszútávon nyerővé tesz.Bármilyen meccs elmehet.Magyarul nincs értelme az egésznek,kb a rulettal egyenlő.

Viszont ismerek egy két embert,akik van hogy 100 ezreket nyernek és pluszban vannak.De hogy hogyan,azt már senki nem mondja el.


2015. jan. 12. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogyan? Szerencsével, mivel ez egy szerencsejáték...
2015. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
úgy, hogy nem szerencsére bízzák a tippüket, hanem a tudásra - sportstatisztikákat bújnak, meccseket néznek, kielemzik a múltbéli játszmákat
2015. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

100 Ezreket nyernek :-) Mennyiből?!


ja, kérem a tippmix nem a szegények sportja!


Ismerős is 200-300 ezret tesz fel, 1,2-es; 1,3-as meccsekre!

2015. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyesek úgy nyernek, hogy többet tudnak azokról a sporteseményekről, mint a játszma többi résztvevője (pl tudják, hogy a délszláv foci játékosok nem nagyon szeretnek/tudnak játszani hideg időben, ezért jóval esélytelenebben a nemzetközi ligában ha skandináv csapat ellen játszanak), így nagyobb eséllyel fogadnak.


Összességében a fogadóiroda nyer 5-8%-ot átlagosan, a kevésbé képzett sportfogadók és szerencsejáték-függők miatt.

2015. jan. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!