Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olajkereskedéssel hogy lehet...

Olajkereskedéssel hogy lehet foglalkozni? A brókercégek ezt is csinálják a részvények mellett?

Figyelt kérdés
Most, hogy zuhan az olaj ára, elgondolkodtam, hogy érdemes lenne megkockáztatni egy kis pénzt nagyobb nyereségért. Ha még lejjebb menne az ára, akkor érdemes lehet venni, hiszen szerintem a piac előbb-utóbb úgyis korrigál majd. Milyen cégek foglalkoznak ezzel? Illetve hol tudom megismerni az olajpiacot?

2015. jan. 13. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármilyen tőzsdei cég. (én az xtb-nél vagyok, de van millió) Elmész hozzájuk, nyitsz egy számlát, utalsz rá pénzt, otthon telepíted a programot (ezt most is megteheted virtuális pénzzel tesztelheted magad. pl metatrader5, és mehet a gyarkolás) Majd megkeresed valamelyik olajfajtát és veszel X mennyiséget és nézheted a görbét megindul-e fölfelé.


Annyit azért hozzátennék mielőtt túl egyszerűnek tűnne, hogy vannak tőzsdei ökölszabályok,amik abban segítenek hogy ne bukd el az összes félretett pénzedet hamarabb, minthogy meginnád az első kávét amivel leülsz elé. Az egyik hogy ne kereskedj trenddel szemben. Ez pedig egy elég erős eső trend. Tilos bele állni vételi pozícióba. De ha te így gondolod, csináld. A jövőbe nem lát senki. Hátha bejön.

2015. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!