Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi az a Payfunda. Biz?

Mi az a Payfunda. Biz?

Figyelt kérdés
Internetes munkát hirdetnek de nem értem, hogy mi az értelme és , hogy mennyire kamu.Ha valakinek van tapasztalata az írja meg,érdekelne, hogy ez is csak egy átverős oldal vagy tényleg fizetnek.

2015. jan. 16. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó :D Regisztráltam. Arról szól, hogy kapsz egy linket, és ha arra rákattintanak, akkor 5$-t kapsz. Kipróbáltam, mobilinternettel rákattintottam 60x. Meglett a 300$-os minimum kifizetés. Rámegyek a kifizetésre, majd kéri, hogy töltsem ki a kérdőívüket. Cserébe csak egy emeltdíjas sms-t kérnek :DDDDDDDDDDDDDD Átverős szar.
2015. jan. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. jan. 17. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

megerősítem az elsőt, velem is így lett... persze ki is töltöttem a kérdőívüket, amelynek a legvégén kellett megadni a mobilszámod, hát nem adtam meg... csak a 99%-áig jutottam el :(

viccet félretéve, csak zsebre vágnák a telópénzed, az oldalpénzt miért adnák ki ugyanazok neked, akik előbb kérnek tőled pénzt?

2015. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy nem buknak le az ilyenek?
2015. ápr. 5. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnap 17:00-es vagyok

nem tudom, hogy nem buknak le... talán csak túl sokan vannak ahhoz, hogy mindet elkapják? ha le is bukna 1-2 csaló, a legtöbb tovább éli a világát a "szerzett" pénzével (ami mások pénzéből lett)... a másik meg az, hogy hozzád(=Kérdező) hasonlóan én is már régóta keresem azt a helyet a neten, ahol tényleg lehet keresni, és ki is fizetnek, nem csalók, de még nem találtam meg ezt, pedig már rengeteg oldalon jártam... sajnos az általános tapasztalat az, hogy 100 ilyen oldalból 99(vagy 99,9, vagy 99,99, vagy 99,9999...)et csalók hoztak létre és tartanak fent... már komolyan kezdtem azt gondolni, hogy igazi pénzkereseti lehetőség a neten csak az lehet, ha mi magunk is egy új oldalnak (mely hasonló az eddig meglévőkhöz) lennénk a létrehozói és üzemeltetői (és akkor persze mi vágnánk zsebre a hiszékeny belépők pénzeit), csakhogy nekik gondolom megvan erre is a technikájuk, hogy nyugodtan működhessenek a lebukástól való legkisebb félelem nélkül, míg hasonló gyanúval engem meg már 2 lopott forint miatt is leültetnének, amilyen az én formám (vagyis az átlagember nem tudja azt megcsinálni, amit a 7milliárd földiből meg tud csinálni az a pár száz vagy ezer, akik ezek a netes csalók)...

2015. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!