Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van apróhirdetésben egy...

Van apróhirdetésben egy újonnan 30 ezres telefon, de használtan is 25 körül van, viszont én találtam egyet 5000-ért megéri megvenni vagy kamu?

Figyelt kérdés
Azt írja az eladó, hogy jó állapotban van meg minden és azért ilyen olcsó mert nagyon szüksége van a pénzre. Na de annyira szüksége van, hogy megelégszik 5000-rel is, holott 15-ért is lenne rá bőven vevő? Szerintetek érdemes megvenni, vagy nagy átverés, egyáltalán megéri az 5000-ret megkockáztatni többet nyerhetek mint bukhatok alapon (azért kicsit fájna elbukni, mert nem vagyok egy nagy gazdag)? Esetleg ha utánvéttel megvenném, ki lehetne próbálni a futárnál, hogy működik-e meg minden?

2015. jan. 18. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen átverés. Ha az eladónak nagyon-nagyon szüksége van pénzre, akkor a használtan 25ezerért kapható "jó minőségű" telefont is legalább 20-22ezerért hirdeti meg. És ha nem kel el pár napon belül, csak akkor fogja még alacsonyabb áron meghirdetni.

Ha nagyon szüksége van pénzre, akkor pont emiatt nem enged 20ezret az árból.

2015. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg lopott, azért árulja ennyiért, hogy minél hamarabb szabaduljon tőle.
2015. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

véletlenül nem dummy (bemutató telefon)???

Mert akkor még átverésről sem beszélhetünk! :-)

2015. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
#3 De átverés, ha ezt nem tünteti fel a leírásban.
2015. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam még egy futár sem várta meg, hogy kibontsam a csomagot.
2015. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most néztem van több hirdetése is telefonról, mind 5000 körül, kép egyiknél sincs kitéve és egyik hirdetés sem aktív már.
2015. jan. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!