Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aldiban hogyan képzik ki...

Az Aldiban hogyan képzik ki az eladókat, hogy sokkal kedvesebbek és felkészültebbek, mint máshol?

Figyelt kérdés
Például hihetetlen gyorsan dolgoznak, és közben kedvesen. Mindig tudják mindennek a kódját, nem úgy, mint más üzletekben, hogy sokszor egymást kérdezgetik. Az a kérdésem, hogy eleve kiválogatják az embereket, vagy felkészítik őket? Például mnemotechnikát tanítanak nekik, vagy hogyan jegyzik meg a számokat? És azt hogyan tanulják meg, hogy csöngetnek és azonnal ugranak és kedvesen kiszolgálnak? Mert máshol ezt nem látni.

2015. jan. 23. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, velem máshol is kedvesek és segítőkészek, nem vettem észre ilyen különbséget.
2015. jan. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Aldiban van magasan a legmagasabb fizetése az alkalmazottaknak ebben a szektorban. 150-180 ezres fizetés sem ritka. Ezért a pénzért magasabbak az elvárások is.
2015. jan. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ezt értem, de nem ez a kérdés


az oké hogy magasabbak az elvárások, de szerintem ezt csak külön oktatással lehet elérni, nem mászkálnak emberek az utcán különleges mnemotechnikával, még akkor sem, ha pénztárosnak tanultak

2015. jan. 23. 11:01
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Úgy, hogy ebből élnek.

Szerinted a ku*vák miért annyira barátságosan? Miért játszik el neked bárkit?


Próbáld ki! Ne adj neki pénzt! Ott fog hagyni.

Vagy menny be egy boltba ahol tudod, hogy kedves az eladó és közöld vele, hogy nem akarsz venni semmit mert majd megrendeled a neten. Szart se fog segíteni!

2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már, hogy nem a kedvesség a legfőbb kérdés. Hanem az, hogy a kódokan honnan tudják olyan jól? Sparban például minden lakalommal kérdezgetik a szomszéd pénztárost, hogy ennek meg annak mi a kódja.
2015. jan. 23. 21:01
 6/8 anonim válasza:
Szerintem már a munkafelvételnél ,valami egyéni módszert használnak,pl. valami pszhiológiai teszt, ilyesmi...
2015. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet, hogy a felvételnél van memória teszt. vagy aki sokat hibázik, azt kirúgják.
2015. máj. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első hónapban szinte csak árut pakolnak vagy hátul pakolásznak (magyarán nincsenek szem előtt) és addig megtanulják a kódokat. Még teszteket is adnak nekik. Meg azért az átlagon felüli fizetés is biztosan ösztönzi őket, hogy komolyan vegyék.
2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!