Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnek 40 ezer...

Hogyan szerezhetnek 40 ezer forintot 1 honap alatt?

Figyelt kérdés
Ebbe a temaba irom mert ide ertt es tapasztalt emberek irnak:) en meg iden vegzem a kozepiskolaban igy nem dolgozom de penzem szokott lenni a baratombol adodoan, es neki is szeretnek venni ajandekot amit nagyo regota kinezettmaga ak de sose vette ra magat hogy megvegye, en pesig kevesebb mint felaron megtalaltam egy kulfoldi rendelos oldalon. Jovoheten vagy azutan valoszinu osszejon biztosan nekem egy kis penz minimum 10 ezret mondanek de ennel csak tobb lehet remelem, nevnapom is lesz ahol szinten kapok 10.15 ezerforint kozott. O mar dolgozik es szeritem is draga ajandek igy tolem mert nekem mibol lenne ennyi penzem, de annyira szeretnem ezt adni neki ajandekba mert tudnam h mennyire tetszene neki igy mas szoba se johet ajandekkent. Hogyan szerezhetnek meg penzt? Munkat nem tudnek mar vallalni, mert addira nem kapnam meg a fizetest... koszonom a valaszokat:)
2015. jan. 23. 19:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%

"Ebbe a temaba irom mert ide ertt es tapasztalt emberek irnak:)"


Ez így van! Itt mindenki érett és tapasztalt:-)))

2015. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szuleimtol nem tudnek egy kis kiegeszitest kerni sajnos ugyh ok kilove..
2015. jan. 23. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Adj el ezt-azt neten, kérj kölcsön, amíg nem lesz, és akkor visszaadod, vagy vállalj alkalmi munkát (pl: menj el takarítani, gyerekre vigyázni, kutyát sétáltatni valakihez egy kis mellékesért).
2015. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép dolog megajándékozni a barátodat, de nyilván ő is tudja, hogy nincs jövedelmed. Neki nem lenne kellemetlen negyvenezer forintos ajándék? Van akinek ennyi jut egy hónapra. Arról nem is beszélve, hogy kölcsönből ajándékot venni nem éppen célszerű. Azt vissza kell adni, és megint jöhet a következő kölcsön?
2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Vigyázz, mert ha drága cuccot rendelsz külföldről, annak áfa vonzata is lesz (meg esetleg vám is). Lehet, hogy úgy már nem is lesz olyan olcsó.
2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

1. eladsz pár jó ruhát

2. eladod a mobilodat

3- eladod a laptopodat

4. eladod az arany ékszereidet

5. eladod cipőidet..


Ha a szülők nem adnak, ha nem dolgozol akkor csak az marad amit írtam. Eladsz mindent amiből pénzt lehet csinálni VAGY veszel egy olyan ajándékot amire van is keret.

2015. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hirdetek egy ideje neten:) videken lakom erre semmi lehetoseg nincs ilyen alkalmi munkara....:-(
2015. jan. 23. 19:48
 8/12 A kérdező kommentje:
A baratom is leszidott azert amiert ilyet tervzek h koltok ra stb. Kolcson penz nem nagyon lenne sak minimalis. Amit vissza is tudnek adni ra egy hen belul, mert mint irtam szokott lenni penzem:)csak azt a maradek 10 ezer forintot nem tudom hogy honnan teremtsem elo.. draga ajandek foleg ugyh nem is dolgozom, de en annyira beleeltem magam ahogy latnam rajta mennyire ttszene neki:)
2015. jan. 23. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor így jártál! Más ötlet nincs. le kell mondanod az ajándékról. Ha ennyire necces az anyagi helyzeted, talán jobb is, hisz addig kell nyújtózkodni, ameddig a takaród ér...
2015. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pénzhez úgy juthatsz, ha eladod valamidet. Vagy egy tárgyat (ékszer, ruha, elektronikai eszköz stb.) vagy az idődet/energiádat/tudásodat (dolgozol). A másodikat kilőtted, akkor marad a tárgy eladása. Mid van amit tudnál nélkülözni? Mennyit ér? Megéri?


Persze mivel még gyerek van játszik az is, hogy kérsz a szüleidtől, nagyszülőktől, keresztszülőktől stb, de ők valószínűleg nem támogatnák az ötleted és igazuk is lenne, ha lebeszélnének erről az őrültségről. Adjál olyan ajándékot, amire van kereted. Néha a legolcsóbb ajándékok a legszívhezszólóbbak.

2015. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!