Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bináris tőzsdén tulajdonképpen...

Bináris tőzsdén tulajdonképpen mi ingadozik, és ha keresel rajta pénzt akkor azt attól veszed el aki nem jól tippelt vagy mi az alapja az egésznek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Binaris tozsdei ajanlatok, tulajdonkeppen szerencsejateknak minosulnek. A fogado iroda ellen jatszol, ugyan ugy mint a kis forex brokereknel akik nem biztositanak ecn szamlat neked. Ugye ezek a cegek altalaban MT4 vagy MT5 platformot adnak a felhasznaloknak, eleg sokba kerul a brokereknek es a felhasznalonak erteni is kell hozza valamilyen szinten. Viszont a legrosszabb dolog, hogy a ugyfelek barmilyen poziciot felepithet maganak, lehet hogy meg a vegen nyereseges lessz (ugye ami a brokercegnek veszteseg). Ezert kitalalja a Binaris Opcio nevu csodat, takol neked egy weboldalt, ezen az oldalon tokeletesen es olcson tudja biztositani maganak hosszutavon a 51%-os nyeresi eselyet veled szemben.
2015. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért lesz 51% a nyerési esélye?
2015. jan. 25. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
mind1 mennyi az eselye a lenyeg hogy 50% felett legyen.
2015. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 arc000 válasza:
Ott is lehet pénzt keresni, ha van tőzsdei tapasztalatod. Az előttem szóló jócskán félre beszél. Nem onnan van a brókernek a jövedelem és nem is 51% ból. Miről beszélsz? Kifejthetnéd mert én egy ideje opciózok, de nem hallottam még ilyen megközelítést !!! Nagyon kiváncsi lettem.
2015. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 arc000 válasza:

Ja és az alapja ugyanaz mint magának a pénznek. A nagy SEMMI.

Származtatott ügyletek. De hogy honnan származtatják? :)) De szerintem az emberek betett pénzén alapszik minden.

Csak olyan pénzt kockáztass amit nem bánsz elveszíteni, mert könnyedén ellehet csettinteni bármilyen mennyiséget.

2015. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!