Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg 7500 forint egy új...

Tényleg 7500 forint egy új útlevél?

Figyelt kérdés
Jött e-mail, hogy júliusban lejár az útlevelem, csináltassam meg az újat. De miért kerül ez pénzbe, milyen hülyeség ez? Ráadásul ilyen rohadt drága.....
2015. jan. 25. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen jót nevettem!
2015. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Különben meg mire kell útlevél?
2015. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Annyi, és ez még az olcsóbbik fajta.

Azért ilyen "olcsó", mert alacsony az infláció, dübörög a gadaság, és jobban teljesít a kormány.

2015. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy mire kell útlevél, nem mindegy? Kell és kész... És az tök jó, ha valaki ezen jót nevet, szerintem az lenne logikus, hogyha valamim lejár, azt ingyen csináltathassam újra...... Valakinek azért elég nagyot üt egy 7500-as kiadás.


Utsó, köszi a választ...

2015. jan. 25. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pf de mindegy, csak sok a hülye gyakorikérdéseken, és egyesek még mindig útlevéllel akarnak menni Ausztriába például. Unióban nem kell útlevél, de ha máshova mész, akkor áldásom rá.
2015. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezekbe az országokba mehetsz útlevél nélkül:


Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus, Csehország, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Franciaország, Izland, Írország, Görögország, Hollandia, Lengyelország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Svédország, Szlovákia, Szlovénia.


Bocs, hogy meg akartam spórolni neked 7500at :D

2015. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocs, sok a hülye gyakorin, gondoltam, kötekedni akarsz te is. :P

Külföldi munkához kell, oda meg kéri a közvetítő iroda az útlevelet, szóval nem fogom megúszni.

2015. jan. 25. 15:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Kell, mert mi van ha a munkáltató svájci transzferrel foglal jegyet neked?


De kb ez legyen a legnagyobb gondod és kiadásod a külföldi munka terén. 0 Ft-ból nem fogsz tudni neki indulni, egy 150-200 eurot célszerű ezekre indulási költségnek bekalkulálni.

2015. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Svájcba is be lehet utazni személyivel.
2015. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!