Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne kivenni az...

Érdemes lenne kivenni az összes pénzem a bankból ( k&h) az ukrán-orosz balhé miatt? Komolyan kérdezem.

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A bankok attól nincsenek veszélyben. Ha meg elértéktelenedik a forint, teljesen mindegy, hogy a bankban vagy a párnacihában tartod, attól még egyformán nem ér semmit.
2015. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erősen nyugtalanít hogy pl: kivenném a pénzem egy vidéki bankfiokból de már kb egy hónapja nincs pénz a bankban.
2015. jan. 26. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyobb összeget akarsz kivenni, azt előre be kell jelenteni. Egy kisebb vidéki bankfiókban nem feltétlenül van több millió forint a pénztárban. Én nyaraláshoz az eurót gyűjtöttem eurószámlán (OTP-ben), összesen nagyjából 2000 euróról volt szó, nem vagyonokról, és direkt mondták, hogy ha majd egyben akarom kivenni, akkor szóljak, hogy biztosan legyen annyi eurójuk. Ennek semmi köze az ukrán-orosz balhéhoz, mindig is így volt.
2015. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Kössz a válaszokat.
2015. jan. 26. 23:29
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%
Az a balhé jó egy éve tart. Hogyhogy csak most gondolkodsz a kivéten? Volt sokkal rosszabb is a helyzet.
2015. jan. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!