Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy munkanélküli státuszban vagyok-e?

Figyelt kérdés

Bejelentkeztem munkanélkülinek, majd mikor kaptam munkát elfelejtettem kijelentkezni. Azóta ismét nincs munkám, és nem tudom, hogy a korábbi munkára úgy voltam-e bejelentve, hogy megszűnjön a munkanélküli státuszom (illetve nem tudom, hogy egyáltalán megszűnik-e, egy bejelentett munka mellett /ha igen, miért kérnék, hogy e-mailben jelentkezzek ki?!/ )


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2015. jan. 29. 23:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor én nem jelentem meg az előírt időpontban, engem töröltek a nyilvántartásból.

Mennyi ideig tartott a munkaviszonyod?

2015. jan. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Amíg álláskeresőként vagy nyilvántartva - függetlenül attól, hogy kapsz ellátást vagy sem - időnként "berendelnek". Ha nem jelentél meg és nem is jelezted, hogy miért nem mentél, akkor törölnek a nyilvántartásból, mivel együttműködési kötelezettséged van azáltal, hogy regisztráltak.


Nem gondolom, hogy problémát jelentett nekik, hogy nem jelezted azt, sikerült elhelyezkedned.

Gyakorlatilag ha nem jelzed, akkor nem tudnak arról, hogy van munkád.


Kiderítése: Felhívod őket, és megkérdezed, no meg azt is, hogy mi a mostani szituban a lehetőséged. Ennyi...:)

2015. jan. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!