Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telenor internet szolgáltatóva...

Telenor internet szolgáltatóval kötöttem szerződést tavaly, (24 hónap hűség) de szeretném felbontani, ha lehet valahogy. Nem vagyok megelégedve velük és egy év már letelt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Kifizeted a masik evre szolo kotbert, es felbontod a szerzodest.


Legkozelebb meg gondolkozol, mielott alairsz 2 evet...

2015. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, kivéve amit az első írt. Nekem hasonló eset miatt már hónapok óta 100 csatornás ingyen TV-m van.
2015. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam ezelőtt is, csak épp nem tartom igazságosnak 1-2 tevékenységüket... Pl.: A panaszkezelés hósszú; az adatforgalmi keret felhasználtságáról nem valós statisztikát tapasztalok hónapról hónapra...


Tehát igenis gondolkoztam! De a fentebbi dolgokra nem számítottam és rádöbbentem, hogy baj van... :(

2015. febr. 6. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk első körben elolvashatnád azt a szerződést amit aláírtál (vagyis annak az aktuális változatát), mert minden erre vonatkozó információt megtalálsz benne.
2015. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Okoska, mi lenne, ha felhívnád az ügyfélszolgálatot és megkérdeznéd? Nem, inkább a GYK-n kérdezel inkompetens személyektől...
2015. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Okoska"!! Szerinted nem hívtam fel őket elégszer?? Nem tudtak értelmes választ adni, ezért gondoltam, talán itt lesznek olyan válaszok, amelyek valamelyest megerősítik a feltételezéseimet. Mikor személyesen mentem az irodába, akkor sem tudtak mit mondani a problémáimra. Mostmár viszont nem habozok, elmegyek megint. ;)
2015. febr. 7. 15:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták, ők nem tudnak ezzel mit kezdeni...
2015. febr. 7. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!