Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy szerezek gyorsan...

S. O. S! Hogy szerezek gyorsan pénzt 11-évesen? Kérlek ne görges tovább aggy ötletet!

Figyelt kérdés
11-éve vagyok és telóra kellene pénz.egy I phone-t szeretnék venni saját megkeresett pénzel,nem mind mások akik könyörögnek anyucinak pénzért! :-D

#pénz #I phone.
2015. febr. 7. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:

11 évesen nem tudsz dolgozni, ha tetszik, ha nem, 11 évesen a szüleid veszik meg neked a cuccaidat. És egy iphonet is irreális elvárásnak tartok egy 11 évesnek.

Pro tipp: a nyelvtan órákat ne lógd el.

2015. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked inkább egy agy hiányzik!
2015. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

1.A felnőttek sem szednek össze "gyorsan" egy Iphone-ra...

2.Nem dolgozhatsz 14 alatt...

3.Egy 10 éves kölyöknek minek Iphone?-menj inkább tanulni, hogy jó állásod legyen a jövőben...

2015. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mert egy 11 évesnek minek iPhone ??.... -.- és qrva menőnek hiszi magát a "meg akarom rá keresni a pénzt nem ugy mint akik csak könyörögnek anyucinak" dumájával....
2015. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kisöreg ! :-) sok gondod lesz még az életben :-)
2015. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomorult...
2015. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Haha,ez jó.nem én vok akinek kell hanem a tesómnak.én már 16-vagyok és pont ezeket válaszolt neki de ő azt mondta tegyem fel a netre.

U.i.: telon nem nagyon tudok hibátlanul irni...

2015. febr. 8. 11:40
 8/9 anonim válasza:
Jaja megy a hazudozás is látom XD nőjj fel inkább :D
2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szánalom.. Nem leszel attól jobb h négy kamuzol is
2015. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!