Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan postai szolgálta...

Létezik olyan postai szolgáltatás (magyar posta) hogy nem szállítják ki házhoz a csomagot hanem be kell menni érte?

Figyelt kérdés
Hüly e öcsém nyitogatja ki a privát leveleimet... még akkor is ha csak én vehetem át, azt mondja hogy ő én....
2010. febr. 10. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Leveleid kézbesítésére lehet bérelni postafiókot. (3900,-Ft/negyedév) a díja) Ilyenkor leveleidet nem viszik házhoz, hanem fiók útján kézbesítik és a posta nyitva tartása alatt bármikor átveheted. A fiókbérlet nem szól csomagokra ezt fiókbérlés esetén is házhoz viszik. (Létezik ugyan a raktárbérlés is, de ennek ára borsos)
2010. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi számít csomagnak? Ha valami vékonyabb (1-2 centi vastag dolgot bélelt borítékban akkor az még nem az?
2010. febr. 10. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az még elmegy levélnek.

De olyat is kérhet a feladó, hogy "postán maradó". Csomagnál tuti van ilyen. lehet, hogy levélnél is.

A www.posta.hu-n megnézheted, vagy megkérdezhted.

2010. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Postán maradóra kérheted, de akkor neked kell érdeklődni a postán, hogy érkezett-e küldeményed. Levélként feladható még az a csomagocska is ami háromirányú kiterjedésbe nem haladja meg a 90cm-t összesen.
2010. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 duhaj ervin válasza:
Ha kézbesítéskor nem voltál otthon,akkor el kell menni érte!
2010. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!