Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az OLX, a Jófogás és a Vatera...

Az OLX, a Jófogás és a Vatera közül melyik a legjobb hirdetési oldal?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha te szeretnél hirdetni akkor szerintem Jófogás. Ha keresel valamit az meg attől függ mit. Lehet mindegyiken kis "aranybányákat találni "
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Olx
2015. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
OLX!!!!!!! CSAK AZ OLX!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mindhárom oldal jó, de mindhárom oldalon vannak szélhámosok.
2015. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindegyik oldal másban erős. OLX-en legnagyobb a választék, Vaterán leinformálható partnerek, Jófogás pedig az ingyenes házhozszállítással kapaszkodik.
2015. febr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság szempontjából a vatera.


A másik kettőn semmi kontroll nincs.

OLX-en egy üzletem azért hiúsult meg, mert a vevő nem utalt előre. Én meg nem küldök csomagot vaktában a nagyvilágba...

2015. febr. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jófogás.


Zsozsóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :D

2015. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a többit nem ismerem, a Vaterát használom, teljes melégedettséggel. Adok is, veszek is. Ellenőrzött, leinformálható partnerek, korrekt informatikai háttér, jó árú Vaterafutáros szállítások.
2015. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GAB3SZ válasza:
51%
A Jófogás mögött álló Schibsted Classified Media Ltd most vásárolta fel az Allegro-tól az OLX-et. Az OLX valószínűleg hosszú távon meg fog szűnni. Ha nekem most hirdetnem kellene, akkor a Jófogáson hirdetnék.
2015. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát igen, a kérdés most már sajnos leegyszerűsödik arra, hogy melyik a legjobb apróhirdetési oldal, a Vatera vagy a Jófogás. A jófogás az egyszerűségben erős, meg a tipikusan ingatlanos kategóriákban (állás, ingatlan stb.), nomeg ha nem kér semmi extrát az eladó, akkor ingyenes. A Vatera meg a biztonságban, részletes keresőben és a naprakész hirdetésekben van ott, mert ott nincs lejárt hirdetés.
2015. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!