Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyered mondjuk az...

Ha megnyered mondjuk az eurolottó 10-12 milliárd ft-os fődíját, hogyan és mikor fizetné ki a Szerencsejáték Zrt?

Figyelt kérdés

Gondolom nem kp-ben, ahhoz kamion kellene, utalást meg hány számlaszámra lehet kérni?

10 milliárdhoz ha az összes nagyobb bankba elmegyek és mindenhol nyitok számlát, akkor is bankonként 1,5 milliárdom lesz bent!

Mikor fizetnek ki a bankok, ha mondjuk bejelentem, hogy kellene nekem belőle 500 millió?


A legfontosabb kérdésem: a lottó nyereményt hogyan fizetik ki ?

Hogyan a legcélszerűbb kérni?


2015. febr. 11. 22:17
 1/3 tetro ***** válasza:
100%

kamionnyi? 500 eurósban kb 100 kiló pénzről beszélünk. az két túra zsákba befér.


egyébként több számlára szokták utaltatni. és valószínűleg soha nem vesz ki belőle senki 500milliót se. ennyi pénzt már utalni szoktak általában. amúgy a legtöbb banknak 500millió nem egy nagy tétel.

én valószínűleg több országba szórnám szét.

2015. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy ennyire bonyolult a Szerencsejáték Zrt. oldalán megkeresni az Eurojackpot fület, és azon belül a GYIK-et.


[link]


Szerintem is több számlára és több bankba célszerű kérni.

2015. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyertél súgó? Ennyi pénzzel vigyázz, remélem hallottál már róla, hogy a lottónyertesek többsége 5 évvel a nyeremény után szegényebb, mint előtte volt, mert nem tudja kezelni ezt a pénzmennyiséget. Sok sikert!
2015. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!