Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterásoktól kérnék segítséget...

Vaterásoktól kérnék segítséget? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy valami számlatartozásom van vaterán, azt sem tudtam, hogy ilyen lehetséges. Ezt írja:

[link]


Most valami PayU-val fizethetem ki, ha rámegyek a Befizetésre, de számomra teljesen értelmezhetetlen meg sokszor lefagy.


A másik lehetőség a Banki átutalás, amit így ír ki:

[link]


Itt kicsit belekavarodtam " a fizetendő összeget a felhasználói fiókjához tartozó egyedi számlaszámra kell átutalnia."


Szóval az ottani lenti "bankszámlaszám"ra kell utalnom az összeget a bankom oldaláról? És onnan tudják, hogy ÉN utaltam és egyenlítettem ki a tartozásom, mert a bankszámlaszámnál megadott számjegy csakis hozzám tartozik?



2015. febr. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

'Szóval az ottani lenti "bankszámlaszám"ra kell utalnom az összeget a bankom oldaláról? És onnan tudják, hogy ÉN utaltam és egyenlítettem ki a tartozásom, mert a bankszámlaszámnál megadott számjegy csakis hozzám tartozik?'


Egeszen pontosan igen.

2015. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, inkább biztonság kedvéért megkérdeztem, nehogy átutaljak összeget a nagy semmire és elvesszen a pénz.


Azt megtudnád mondani, hogy ez a tartozás miből alakulhatott ki??

Egyszer adtam el vaterán csak, és párszor vásároltam.

2015. febr. 12. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
eladás utáni jutalék, termékfeltöltési díjak.
2015. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6%-os jutalék az eladás után.


kb. 25 000 ft-ért adtál el valamit?

2015. febr. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen, 20 e volt


köszönöm a segítséget!

2015. febr. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!