Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akkor mostmár a CBA sem fogja...

Akkor mostmár a CBA sem fogja elfogadni a melegétkezési utalványokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A TESZKÓ sem fogadja már el, hogy dögölnének meg azok a selejtes korcsok :@@@@@@@
2010. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
itt eddig sem fogadta el a tesco csak a hideget és az ajándékot.
2010. febr. 11. 15:42
 13/15 anonim ***** válasza:

NEM a teszkón és a CBA-n múlik (ettől még lehet a teszkó selejtes - én is utálom).

Igen, közben én is olvastam, hogy "visszavonja". Ha van a boltnak szerződése az utalvány kibocsátójával. Na igen, csak mondjuk nem biztos, hogy majd pl a Sodexho szerződést köt/hosszabbít a CBA-val, aki nem is árul melegételt. Arra ugye ott lenne a hidegétkeztetési, aminek persze megemelték az adóját (mellesleg a tavalyi mennyiség után fizetett adókat idén a bevételi előrejelzések javítására beírták - ismét egy trükközés, mint az adó"csökkentés").

Tehát elvileg el sem fogadhatná pl a CBA a melegutalványt. Pedig mondjuk a dolgozó emberek 80-90%-ának a napi megélhetésére ment el eddig a kapott étkezési utalvány. Sajnos ugyanezeknek az embereknek egy étterem már luxuskiadás... 1 hónapban 1x megetetheti az ember a családot. De jó nekünk! Kár, hogy 5-6 nap meg éhenhalunk, mert eddig a hidegutalványból telt majdnem 1 hét kajára is...

2010. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ebben a percben olvastam, hogy ma déltől a Coop üzletek el fogják fogadni a melegétkezési utalványt, mint eddig. A CBA-t nem tudom.
2010. febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A cba ban van melegétel?
2010. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!