Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valamit fel szeretnék adni...

Ha valamit fel szeretnék adni a postán, az hogy megy?

Figyelt kérdés
Csak egy sima levélről van szó. Hogy kell megcsinálni a borítékot, címzést, stb. aztán a postán mit kell vele csinálni? Mennyit kell fizetni? És ugye az nem baj, ha nem vagyok 18?

2015. febr. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Címzés: [link]


Majd fogod, elmész a postára, megmondod, hogy erre kérsz bélyeget, ők rányomják, és vagy elveszik, vagy kint bedobod a postaládába.

2015. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. fizetni kell érte? és nem baj, hogy kiskorú vagyok? és bármelyik postán felveszik, vagy ez lakcímhez van kötve?
2015. febr. 12. 20:54
 3/3 belapus ***** válasza:

- A bélyeg árát ki kell fizetned.

- Szerintem nem.

- Bármelyik postán feladhatod, nincs lakcímhez kötve.

Bélyeget akár már hamarabb is vehetsz - ha tudod milyen értékű kell -, felragasztod és bedobod egy postaládába, de egyszerűbb átadni és felbélyegeztetni.

Plusz pénzért különféle szolgáltatásokat lehet igényelni.

A posták egy részében már sorszámot kell húzni.

2015. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!